Nacionaliniame konkurse Klaipėdoje išrinkti geriausi būsimieji automobilių kėbulų remontininkai

Balandžio 16 d. Klaipėdos technologijų mokymo centro Sektoriniame praktinio mokymo centre įvyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulų remontininkas 2026“. Jame dėl geriausiųjų vardo varžėsi mokiniai iš Lietuvos ir Latvijos. Svečių teisėmis savo įgūdžius demonstravo ir jaunieji meistrai iš Ispanijos.

Konkurso dalyviai savo profesionalumą įrodinėjo dviejose pagrindinėse srityse: šalino automobilių kėbulų deformacijas bei turėjo nudažyti kėbulą. Vertinimo komisija pastebėjo, kad visi mokiniai yra puikiai pasirengę savo profesijai ir labai motyvuoti, o jų darbai atitiko šiuolaikinius remonto standartus.

Automobilio kėbulo deformacijų šalinimo rungtyje nugalėtojai:

I vieta – Alanas Pelivanov (Kauno technologijų mokymo centras);

II vieta – Gabrielius Oberlian (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla);

III vieta – Armandas Adomaitis (Klaipėdos technologijų mokymo centras).

Automobilio kėbulo dažymo rungtyje nugalėtojai:

I vieta – Rokas Kazlauskas (Kauno technologijų mokymo centras);

II vieta – Arminas Rusys (Klaipėdos technologijų mokymo centras);

III vieta – Kostas Kubilius (Panevėžio mokymo centras).

Visi prizininkai bei juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais, o kiti dalyviai pagerbti rėmėjų dovanomis bei padėkomis.

Surengti konkursą Klaipėdos technologijų mokymo centrui padėjo socialiniai partneriai „Tobis Group“, UAB „Audatex Baltics“ ir „Armi Auto“. Mokymo centro ir verslo atstovų bendradarbiavimas leido užtikrinti, kad konkurso metu buvo naudojamos pažangiausios medžiagos ir įranga.